امروز: پنج شنبه، 29 مهر 1400

ملزومات پیک نیک و تجهیزات ویلا

04/8 1398
برای کسانی که خواهان توانایی‌های آفرود کمی بیشتری در پیکاپ‌های سنگین فورد سوپر دیوتی هستند، سازندهٔ آمریکایی پکیجی بنام Tremor را ارائه کرده است. این پکیج آفرود که برای مدل‌های F250 و F350 قابل سفارش است، به‌منظور افزایش توانایی این تراک‌ها در مسیرهای ناهموار، تکنولوژی‌ها و ویژگی‌هایی را به آن‌ها اضافه می‌کند. به ادعای فورد، این تراک‌ها با این پکیج آفرود به تواناترین سوپر دیوتی‌های آفرودی تبدیل می‌شوند که تاکنون ساخته شده است.
مدیر بازاریابی گروه تراک‌های فورد آقای «Todd Eckert» دربارهٔ این پکیج گفته است:
تعداد خریداران سوپر دیوتی‌ها که از تراک خود بیشتر از صرف کار استفاده می‌کنند در حال افزایش است. آن‌ها در تعطیلات آخر هفته به ماهیگیری، کمپینگ و آفرود رفته و قایق یدک می‌کشند؛ بنابراین ما این تراک‌ها را با فاصلهٔ بیشتر از سطح زمین، کمک‌فنرهای بزرگ‌تر، تایرهای بزرگ‌تر و توانایی‌های آفرود، به‌طور خاص برای آن‌ها طراحی کرده‌ایم. پکیج Tremor بین چیزی که خریداران در شرایط کار می‌خواهند و چیزی که در هنگام تفریح بدان نیاز دارند تعادل برقرار می‌کند
پکیج آفرود Tremor لاستیک‌های گودیر رانگلر 35 اینچی را برای تراک‌های سوپر دیوتی به همراه دارد که روی رینگ‌های 18 اینچی منحصربه‌فرد مشکی مات قرار می‌گیرند. این رینگ و لاستیک جدید 5 سانتیمتر به ارتفاع خودرو اضافه می‌کند و درنتیجه ارتفاع تراک از سطح زمین به 27.4 سانتیمتر می‌رسد. علاوه بر این، زاویهٔ ورود و خروج نیز به ترتیب به 31.6 و 24.5 درجه رسیده که از تمام سوپر دیوتی‌های تاریخ بهتر است. در همین حال، سوپر دیوتی با این پکیج آفرود Tremor می‌تواند تا عمق 84 سانتیمتری آب حرکت کند که از این لحاظ هم در کلاس خود بهترین است.
این پکیج سیستم تعلیق تراک‌های سوپر دیوتی را با فنرهای جدید پیشرفته به همراه کمک‌هایی با پیستون‌های بزرگ 1.7 اینچی ارتقاء می‌دهد درحالی‌که میلهٔ تثبیت‌کنندهٔ عقب جدید، دیفرانسیل عقب قفل شونده و دیفرانسیل جلوی لغزش محدود را هم به همراه دارد. پکیج Tremor به پیکاپ سوپر دیوتی یک حالت رانندگی اضافی بنام Rock Crawl را نیز اضافه می‌کند که می‌توان هنگام درگیر بودن حالت 4×4 Low آن‌را انتخاب کرد. در این حالت، ضریب کرال با موتور 7.3 لیتری بنزینی به 53:1 و با موتور 6.7 لیتری دیزلی به 44:1 می‌رسد. پکیج آفرود Tremor از اواخر امسال برای فورد سوپر دیوتی مدل 2020 قابل سفارش خواهد بود.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود