امروز: پنج شنبه، 29 مهر 1400

ملزومات پیک نیک و تجهیزات ویلا

04/14 1398
مه پاش رستورانمطمئنن در بسیار از کافی شاپ ها و رستوارن‌ها سیستمی را دیده‌اید که آب را پودر می‌کند و زمانی که زیر آن می‌ایستید حس خنکی فوق‌العاده ای به شما دست می‌دهد. اسم این سیستم مه پاش است. ما در این قصد داریم به شما محصول بهتر از آنی را که دیدید معرفی کنیم. یک محصول اقتصادی تر و با کیفیت تر.

کاربرد مه پاش های خانگی در کجاست؟

  • مه پاشی در سبزی فروشی ها و میوه فروشی ها به جهت حفظ شادابی و سلامت سبزیجات و و میوه ها.
  • کنار استخر، روف گاردن، حیاط خلوت ویا حتی کنار باربیکیو زمانی که دارید کباب درست می کنید.
  • خنک کردن گلخانه های خانگی و یا آبیاری گیاهانی که نیاز به اسپری آب دارند
  • جاهایی که هوا در طول سال بسیار گرم است. (جاهایی مانند اهواز)
  • رستوران ها و کافی شاپ هایی که فضای روباز و دنج دارند.
  • بالا بردن رطوبت محیط های آزمایشگاهی
یک بسته بندی جدید که در دل خودش تمامی تجهیزاتی که برای مه پاشی لازم دارید وجود دارد. این نمونه از دستگاه بدون نیاز به پمپ آب ویا شیر برقی کار می‌کند و فقط و فقط با فشار آب شهری دمای هوا را بین 6 الی 10 درجه خنک می‌کند. 
با گرم‌تر شدن محیط هوا مشتریان کافی شاپ شما ترجیح می‌دهند در یک جای خنک استراحت کنند، برای همین آنها به کافی‌شاپ‌هایی مراجعه می‌کنند که مه پاش دارند تا آنجا بتوانند در گرمای تابستان یک فنجان قهوه نوش جان کنند. 
هیچ چیزی لذت بخش تر از خنک شدن با آب نیست! آبی که به صورت پودر از داخل این سیتسم مه پاش خارج می‌شود تمامی گرمای محیط را به خودش جذب می‌کند. به همین سادگی، بدون نیاز به برق. فقط با فشار آب شهری. 
این دستگاه که کار خنک کردن با آب رو انجام می‌دهد و نیاز به برق و سیم کشی ندارد و فقط با وصل شدن به شیر آب شهری شروع به پاشش آب می‌کند، آبی که دراثر پودر شدن خنکی خاصی به محیط می‌دهد.

کارکرد این دستگاه بسیار ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با یک عدد قیچی لوله ها رو ببرید، یک عدد سه راهی که همراه پکیج هست را به لوله وصل کنید، ادامه لوله را به بقیه نازل ها برسانید و خروجی سوم سه راهی را به نازل چهار طرفه سبز رنگ مه پاش نصب کنید.

-نکات مهم:
-برای استفاده از این مدل حتما نیاز به فشار آب شهری دارید. (حداقل 0.2mpa)
-حتما لوله ها را کاملا صاف و عمود (90 درجه) ببرید تا اتصال کاملا محکم سفت شود.
-اتصال لوله به نازل نیاز به کمی فشار دارد تا کاملا سفت شود. بعد از فیت شدن صدای کلیک مشخصی دارد.
- در ارتفاع دو نیم الی سه و نیم متری نصب کنید. 

نصب این دستگاه مه پاش بسیار راحت است و شما میتوانید خودتون نصب و راه اندازیش کنید. در داخل این بسته 8 تا نازل آب پاش قرار دارد، 7 تا بست نگهداری و تمامی تبدیل های لازم برای شیرها و شیلنگ ها را همراه دارد، شما برای نصب این دستگاه حتی نیازی هم به آچار ندارید! 

این مدل از دستگاه نیازی به شیربرقی ویا پمپ آب ندارد و مستقیماً با فشار آب شهری کار می‌کند، پس شما با استفاده از این دستگاه در زمان قطعی برق هم کار می‌کند و در مصرف برق صرفه جویی می‌نمایید. نکته: داشتن فشار آب شهری مطلوب برای کارکردن این دستگاه ضروری است.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود